Wyprawa do Afganistanu

Wyniki wyszukiwania dla kategorii "apartamenty"

Stolica Tatr zaprasza przez cały rok

(...) Zimowy czas spędzany w górach to marzenie dużej ilości Polaków. W końcu nasz kraj ma wiele do zaoferowania dla amatorów wędrówek górskich i zapalonych narciarzy. Stolicą polskich gór jest Zakopane. W najwyższym sezonie odwiedza je niezliczona rzesza rodaków i zagranicznych gości. Trudno wtedy o wolne pokoje. Niejeden turysta borykał się z tym (...)

Baza turystyczna

(...) Warszawa, Kraków, Wrocław to polskie miasta, do których przybywa z każdym rokiem coraz więcej gości biznesowych i turystów z innych stron Polski i z zagranicy. Baza miejsc noclegowych i apartamentów Noce.pl oddaje do dyspozycji Państwu dostępne przez okrągły rok, luksusowe pokoje Wrocław, noclegi Warszawa, noclegi Kraków, apartamenty Warszawa, noclegi w Krakowie, (...)

Poszukaj tajemniczych miejsc w Krakowie!

(...) Jadąc do Krakowa należy odwiedzić Stare Miasto w Krakowie. Oto parę pasjonujących faktów i ciekawostek historycznych związanych z Krakowem.- za czasów Kazimierza Wielkiego powstał Uniwersytet - wzmianki o Krakowie w literaturze pochodzą z IX stulecia- W 1794 r. rozpoczęło się powstanie krakowskie, jednak bez efektu- we wrześniu 1939 r. do Krakowa wkroczyły wojska niemieckie. Miasto Kraków zostało stolicą tzw. Generalnego Gubernatorstwa- od XIV wieku to miejsce koronacji - Planty krakowskie – park w Krakowie okalający Stare Miasto, powstały w 1822–1830.- począwszy od 1000 roku na parę stuleci (...)