Wyprawa do Afganistanu

Wyniki wyszukiwania dla kategorii "hotel"

Poznański Hotel na Wesele

(...) który nam najbardziej odpowiada. Możemy wybrać dokładniejszą lokalizacje hotelu, która bardziej będzie nam odpowiadała. Hotele znajdziemy zarówno w centrum jak i na obrzeżach miasta.Sala weselna Poznań? Gdzie szukać?Oferty poznańskich hoteli, między innymi hotelu Zieliniec zawierają nie tylko wynajęcie pokoju (...)

Poszukaj tajemniczych miejsc w Krakowie!

(...) zagościła tu stolica Polski- w 1000 roku powstało tu biskupstwo - Kraków jest jednym z 13 miejsc w Polsce wpisanych na sporządzoną przez UNESCO Listę Dziedzictwa Kulturowego- w 1850 roku miał miejsce potężny pożar KrakowaSłynne miejsca w Starym Mieście:- Pod Jaszczurami – klub studencki na Rynku, będący legendą akademickiego ruchu kulturalnego. Stanowi popularne miejsce spotkań środowiska akademickiego Krakowa.- Piwnica pod Baranami – kabaret tworzony przez krakowskich artystów; jest zlokalizowany na Rynku.- Jama Michalika – kawiarnia rtystyczna o ponad stuletnich tradycjach . Tu narodził się (...)

Spanie w Legnicy

(...) atrakcje dla dzieci, restauracja z wykwintnym menu, do dyspozycji gości hotelowych najlepsze taksówki w Legnicy, brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych jak również współpraca z najlepszą kwiaciarnią w Legnicy. Hotel Sękowski to niezapomniany hotel w Legnicy. Ten hotel zastąpi wam dom. Niezapomniana aura naszego hotel wpasowuje się w doskonały sposób w (...)