Wyprawa do Afganistanu

Wyniki wyszukiwania dla kategorii "podróże"

Kefalonia - ciekawe miejsca, plaże i atrakcje

(...) Charakterystyka Kefalonii Kefalonia to grecka wyspa zlokalizowana na Morzu Jońskim, największa pod względem wielkości jeśli chodzi o archipelag Wysp Jońskich. Jest ona coraz popularniejszym miejscem wyjazdów turystycznych. Wynika to z jej bardzo urozmaiconych krajobrazów z licznymi interesującymi lokalizacjami (przede wszystkim chodzi tutaj o niezwykłe jaskinie i bajeczne plaże), doskonałej bazy do uprawiania sportów wodnych, a także unikalnych zabytków. Sporo o tej greckiej wyspie można także poczytać na http://www.greckie-wakacje.pl/kefalonia/. Kefalońskie plaże i jaskinie Plaże to wręcz wizytówka Kefalonii. Rozciągają się one niemal po całym brzegu wyspy i są bardzo urozmaicone. Zdecydowanie najpiękniejszą z plaż wartą wyróżnienia jest plaża Myrtos. Ta otoczona majestatycznymi klifami plaża z piaskiem o (...)

Podróże bez kłopotu

(...) Dobry plan to podstawa. Nawet osoby, które wszystko robią rzekomo spontanicznie, starają się dobrze przygotować do wojaży, bo zwłaszcza zagraniczne podróże mogą okazać się całkowicie nieprzewidywalne.Podróżnicy dzielą się z reguły na dwie grupy. Tych, którzy mogą boso przemierzać świat i spać z tubylcami w jaskiniach i na plażach pod gołym niebem oraz tych, którzy wolą wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży, które zadbało o wszystkie transfery, (...)

Dookoła świata

(...) Nie masz ponownie chęci siedzieć przy barze hotelowym na materacu tydzień? Masz ochotę zwiedzić oraz ujrzeć coś ciekawego? Masz już po dziurki w nosie miałkich wczasów w hotelu albo pensjonacie? Masz chrapkę na rewelacyjną przygodę w małym gronie? Irytują cię opcje all inclusive? Nie mogłeś lepiej wybrać. Wyprawy trampingowe z Kiribati Club to coś dla ciebie.Wyprawy górskieJeśli nie są ci straszne duże przewyższenia terenu a także jesteś fanem wypoczynku czynnego, lubisz góry a także przestrzeń - zapraszamy na wyprawy do Azji. Oczekuje na ciebie Tybet oraz Nepal, czyli jedne z najbardziej górzystych krajów świata. Wyprawy trekingowe w Himalajach to niezapomniane przeżycia dla każdego pasjonata gór. Rozpoczynamy w Nepalu - kraju, którego się nie ogląda ale przeżywa i (...)

Wypoczynek na campingach

(...) znane stają się wyjazdy przyczepami kempingowymi na różnego rodzaju kilkudniowe imprezy jak mecze, wyścigi F1, czy festiwale. Ludzie posiadający przyczepy kempingowe często tworzą małe społeczności, spotykają się na organizowanych zlotach i szczęśliwie spędzają wakacje. Camper i (...)

Wakacje z opcją all inclusive w Bułgarii

(...) popularnych krajów takich jak Ukraina, Bułgaria, Rumunia czy Krym. Biuro Usług Turystycznych Columbus proponuje wycieczki autokarowe, wycieczki na Ukrainę oraz wycieczki dla firm i wycieczki na Słowację i wycieczki na Krym, narty w Tatrach Wysokich na Słowacji. Wycieczki na Krym albo wycieczki na Ukrainę już od prawie 15 lat. Krym wycieczka i (...)

Urlop nad morzem

(...) wybierają Gdańsk i Gdynię, jednak znajdziemy także takich, dla których Jastrzębia Góra jest świetnym miejscem do odpoczynku. Ta malutka część Władysławowa jest w całym kraju bardzo popularna, ze względu na swoje walory turystyczne, których ma bezliku. Właśnie dlatego apartamenty w Jastrzębiej Górze cieszą się tak dużym zainteresowaniem.Polacy pragną pięknych widoków i spokoju a w tej wyjątkowej części (...)