Wyprawa do Afganistanu

Wyniki wyszukiwania dla kategorii "wyprawy"

Kefalonia - ciekawe miejsca, plaże i atrakcje

(...) Charakterystyka Kefalonii Kefalonia to grecka wyspa zlokalizowana na Morzu Jońskim, największa pod względem wielkości jeśli chodzi o archipelag Wysp Jońskich. Jest ona coraz popularniejszym miejscem wyjazdów turystycznych. Wynika to z jej bardzo urozmaiconych krajobrazów z licznymi interesującymi lokalizacjami (przede wszystkim chodzi tutaj o niezwykłe jaskinie i bajeczne plaże), doskonałej bazy do uprawiania sportów wodnych, a także unikalnych zabytków. Sporo o tej greckiej wyspie można także poczytać na http://www.greckie-wakacje.pl/kefalonia/. Kefalońskie plaże i jaskinie Plaże to wręcz wizytówka Kefalonii. Rozciągają się one niemal po całym brzegu wyspy i są bardzo urozmaicone. Zdecydowanie najpiękniejszą z plaż wartą wyróżnienia jest plaża Myrtos. Ta otoczona majestatycznymi klifami plaża z piaskiem o (...)

Niezwykła podróż do Chin

(...) Myślisz o tym, żeby zwiedzić jeden z najbardziej fascynujących i tajemniczych krajów na świecie? Na pewno podróż do odległych Chin stanie niezapomnianym przeżyciem, które z ekscytacją będziesz wspominać do końca życia. Wiele biur podróży oferuje różnego typu wyprawy pozwalające zwiedzić różne obszary tego ogromnego przecież kraju. Wycieczki Chiny nie należą do tanich i dla wielu osób takie podróże są dużym i znaczącym wydatkiem, jednak wspomnienia warte są inwestycji... To, co będąc w Chinach (...)

Chcesz rozerwać się w stolicy?

(...) Planujesz w najbliższym czasie odwiedzić Warszawę? Świetny wybór. W końcu mówimy o mieście, które nie tylko dumnie dzierży miano stolicy naszego kraju, ale swoim gościom ma do zaoferowania naprawdę mnóstwo atrakcji. Tyle atrakcji miałoby Ci przejść koło nosa?Słynne zabytki, wytworne restauracje, ekskluzywne butiki, najlepsze kluby... Moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo. Pytanie jednak, czy w ogóle zamierzasz z tychże atrakcji skorzystać? Na pierwszy rzut oka to pytanie wydaje się retoryczne (bo i kto przegapiłby okazję, by trochę się rozerwać?), ale w rzeczywistości jest inaczej. A chodzi o pieniądze...Warszawskie hotele, (...)

Państwo o wielu twarzach.

(...) Świat Dalekiego Wschodu od zawsze fascynował mieszkańców Europy. Przez długotrwałą izolację terytorialną od Starego Kontynentu ukonstytuował bowiem kulturę tak odmienną od naszej, że pojmowaną w kategoriach egzotyki. Wśród miłośników podróży po orientalnych terenach wielu marzy o odwiedzeniu Chin - kraju różnorodnego, skomplikowanego, tajemniczego. Odmienne - czasem frapujące, czasem zabawne - obyczaje, zaskakująca filozofia życiowa, ujmująca architektura i przepiękne krajobrazy sprawiają, że rokrocznie odwiedzają je miliony turystów. Jeżeli hasło "wyprawy chiny" (...)

Podróże bez kłopotu

(...) Dobry plan to podstawa. Nawet osoby, które wszystko robią rzekomo spontanicznie, starają się dobrze przygotować do wojaży, bo zwłaszcza zagraniczne podróże mogą okazać się całkowicie nieprzewidywalne.Podróżnicy dzielą się z reguły na dwie grupy. Tych, którzy mogą boso przemierzać świat i spać z tubylcami w jaskiniach i na plażach pod gołym niebem oraz tych, którzy wolą wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży, które zadbało o wszystkie transfery, (...)